Akcesoria do ćwiczeń

Akcesoria do ćwiczeń

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Co to jest neurocoreflow i dlaczego to jest mega ważne?

| Kategoria: Wszystkie | Komentarz: 0

Co to jest neurocoreflow i dlaczego to jest mega ważne❓❓❓❓

?

Ponieważ jest to spójne połączenie:

✔️ NEURO (trening mózgu ? i stymulacja pamięci, żonglowanie ?‍♀️ zabawa)

✔️ CORE (postawa – mięśnie trzonu , trzymające kręgosłup)

✔️ FLOW (to połączenie tych kluczowych rejonów ☯️ związane z budowaniem odpowiednich nawyków i świadomości swojego ciała)

Nasz mózg ? jest ciągle obciążony natłokiem informacji, mnóstwem rzeczy do wykonania, pośpiechem, bombardowany bodźcami z zewnątrz. Olbrzymie tempo życia, dążenie do wyznaczonych celów nie dają wytchnienia. Wszystko to powoduje stres, a choroby z nim związane przybierają na sile ?

Kręgosłup wcale nie ma lepiej. Praca siedząca, dojazd i powrót z pracy ? oczywiście też, no i po pracy trzeba zjeść , odpocząć … każdy doskonale wie w jaki sposób ?

Mięśnie są słabe , pokurczone i pospinane. W żaden sposób nie chronią nas przed urazami, a obciążony kręgosłup daje się we znaki.

I co wtedy ❓❓❓❓

Najczęściej sięgamy po najszybszy środek : leki albo maść bo Pani w tv mówiła, że jej przeszło ????

Otóż to właśnie odpowiednie ćwiczenia zapobiegają większości tym przypadłościom.

Trzeba pamiętać, że życie mamy jedno i słabo byłoby połowę jego przeżyć z bolącymi plecami ???

Sytuacji stresowych nie jesteśmy wyrzucić ze swojego życia , możemy jedynie nauczyć się z nimi radzić, a co jest zaskakujące badania pokazują, że osoby które regularnie ćwiczą są znacznie odporniejsze psychicznie ???

Dlatego tak ważne jest połączenie treningu ciała i mózgu bo wtedy organizm będzie działał w równowadze ⚖️ współgrał ze sobą a my uzyskamy najlepszą efektywność i sprawność nie tylko na teraz ale i na długie lata ?

Komentarze: 0

Zostaw swój komentarz