Akcesoria do ćwiczeń

Akcesoria do ćwiczeń

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Jaką skakankę kupić od treningów?

| Kategoria: Wszystkie | Komentarz: 0

Jaką skakankę kupić od treningów?

Dzisiaj sprzęt do treningów cardio i wytrzymałościowych. Odchodzimy trochę od sprzętu do treningu siłowego. Ponieważ treningi cardio są równie ważne. Jeżeli nie jesteś zwolennikiem kręcenia cardio na bieżni czy rowerze to skakanka będzie wyborem dla Ciebie. Niektórzy preferują bardziej skomplikowane rozgrzewki składające się z kilku ćwiczeń. Skakanie na skakance będzie jednym z elementów takiej rozgrzewki. Oczywiście możemy jej również używać do treningów obwodowych i wytrzymałościowych.

Jaką skakankę kupić od treningów? Odpowiedz sobie na pytanie do jakich treningów będziesz jej potrzebować?

Skakankę najlepiej wybierać pod trening jaki zmierzamy wykonywać przy jej użyciu.

* Skakanka z miękkimi uchwytami to dobry wybór dla początkujących. Możemy jej używać do urozmaicenia swoich treningów oraz rozgrzewki czy cardio. Przeznaczona raczej do wolniejszego skakania. Świetnie sprawdzi się tutaj Model Spokey Basic. Wytrzymała linka pozwoli stale zwiększać tempo ćwiczeń dzięki czemu po jakimś czasie z początkującego możesz stać się zaawansowanym.

* Szybka skakanka przeznaczona do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego oraz wydolnościowego. Łożyska w uchwytach zapewniają naprawdę dużą szybkość skakania. Na przykład Model SK50 od HMS idealnie sprawdzi się do takich treningów. W odróżnieniu od klasycznych konstrukcji, uchwyty skakanki SK50 HMS zostały wyposażone w obrotowe głowice zapobiegające skręcaniu się linki w czasie ćwiczeń.

* Skakanka szybkościowa premium. Przeznaczona zdecydowanie dla profesjonalistów. Jeżeli Twoje treningi w dużej mierze oparte są o skakankę jest to wybór dla Ciebie. Polecana szczególnie do treningów crossfitowych.

Oczywiście możecie też wybrać uniwersalną skakankę dla początkujących albo kupić sobie szybką skakankę. Na każdej z nich będą w stanie trenować początkujący z tym, że nie wykorzystają w 100 % jej potencjału. Różne modele i wzory skakanek znajdziecie tutaj w naszym sklepie. W razie pytań jak zwykle jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Komentarze: 0

Zostaw swój komentarz