Filtruj według

Cena

Cena

 • 35,00 zł - 140,00 zł

Marka

Marka

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Aktywne filtry

 • ECOWELLNESS MASAŻER SZYI QM 123
  Szybki podgląd

  ECOWELLNESS MASAŻER SZYI QM 123

  35,00 zł
  Masażer szyi QM 123 marki Ecowellness pomoże Ci rozluźnić bolący po ciężkim dniu kark. Wystarczy zaledwie parę minut, aby poczuć odprężający efekt. Stres, nadmiar obowiązków i ciągły pośpiech sprawiają, że ciało zaczyna się buntować i spinać. Jeśli masz pracę siedzącą, kark dodatkowo sztywnieje i boli. Korzystając z masażera szyi możesz zmniejszyć napięcie i zmęczenie mięśni szyi, a dzięki temu rozładować stres. Urządzenie pomaga też w leczeniu ciężkiego bólu głowy a nawet migreny. Masażer jest lekki i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz schować go do torby i zabrać go ze sobą na jakiś wyjazd. Miękkie końcówki masujące są regulowane. Dzięki temu możesz ustawić je tak, aby masaż był skuteczny i pomógł Ci poradzić sobie z napiętymi mięśniami.Rozluźnione mięśnie to lepsze samopoczucie, co łączy się z większą ilością energii w ciągu dnia. Wypróbuj masażer ręczny i ciesz się chęcią do działania.Dane techniczne: Wymiary: 28 x 13,5 x 4,5 cm (dł. x szer. x wys.) Materiał: PP + TPR Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata
 • GAIAM CHŁODZĄCY MASAŻER DO TWARZY 63597
  Szybki podgląd

  GAIAM CHŁODZĄCY MASAŻER DO TWARZY 63597

  120,00 zł
  Chłodzący masażer do twarzy Masażer pozwoli Ci odprężyć i zrelaksować się poprzez masaż twarzy. Tego typu zabieg jest naturalnym sposobem na zachowanie zdrowej i promiennej skóry, poprawę mikrokrążenia i spłycenie drobnych zmarszczek.Atutem produktu jest jego idealnie gładka powierzchnia, która nie podrażnia skóry oraz 2 okrągłe,metalowe wałeczki, które pozwolą Ci dotrzeć w każde miejsce na twarzy.Idealnie sprawdzi się pod oczami czy w okolicach nosa.  Produkt jest bezpieczny nawet dla wrażliwej i delikatnej skóry.
 • GAIAM MASAŻER DO TWARZY Z RÓŻOWEGO KWARCU 63944
  Szybki podgląd

  GAIAM MASAŻER DO TWARZY Z RÓŻOWEGO KWARCU 63944

  140,00 zł
  Masażer z różowego kwarcu pozwoli Ci odprężyć i zrelaksować się poprzez masaż twarzy. Tego typu zabieg jest naturalnym sposobem na zachowanie zdrowej i promiennej skóry, poprawę mikrokrążenia i spłycenie drobnych zmarszczek.Atutem produktu jest jego idealnie gładka powierzchnia, która nie podrażnia skóry oraz 2 różnej wielkości wałeczki pozwolą Ci dotrzeć w każde miejsce na twarzy. Mała rolka idealnie sprawdzi się pod oczami czy w okolicach nosa. Duża na czoło, policzki i brodę. Produkt jest bezpieczny nawet dla wrażliwej i delikatnej skóry.