Aktywne filtry

 • ADIDAS MATA TRENINGOWA 1 CM ADMT-12235
  Szybki podgląd

  ADIDAS MATA TRENINGOWA 1 CM ADMT-12235

  220,00 zł
  Mata treningowa 1 cm doskonale nadaje się do wykonywania ćwiczeń dla użytkowników o każdym poziomie zaawansowania. Mata pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Ma 1 cm grubości, więc zapewnia wsparcie dla stawów, oraz doskonale chroni przed wilgocią oraz chłodem z podłoża. Mata posiada antypoślizgową powierzchnię. Sprawia to, że przesuwa się ona po podłodze podczas ćwiczeń, a Ty uchronisz się przed przypadkową kontuzją.
 • ADIDAS MATA TRENINGOWA 1 CM SZARA ADMT-12235GR
  Szybki podgląd

  ADIDAS MATA TRENINGOWA 1 CM SZARA ADMT-12235GR

  220,00 zł
  Mata treningowa 1 cm doskonale nadaje się do wykonywania ćwiczeń dla użytkowników o każdym poziomie zaawansowania. Mata pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Ma 1 cm grubości, więc zapewnia wsparcie dla stawów, oraz doskonale chroni przed wilgocią oraz chłodem z podłoża. Mata posiada antypoślizgową powierzchnię. Sprawia to, że przesuwa się ona po podłodze podczas ćwiczeń, a Ty uchronisz się przed przypadkową kontuzją.
 • ADIDAS MATA TRENINGOWA 4 MM SZARA-MORO ADMT-13231GR
  Szybki podgląd

  ADIDAS MATA TRENINGOWA 4 MM SZARA-MORO ADMT-13231GR

  270,00 zł
  Mata treningowa moro 4 mm zapewnia amortyzację, antypoślizogowe podłoże do ćwiczeń oraz izolację przed wilgocią i chłodem. Idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających, podczas rozgrzewki lub schłodzenia. Perforowana powierzchnia sprawia, że mata dobrze przylega do podłoża i nie przesuwa się. Sprawia to, że ćwiczenia, które wykonujesz będą bezpieczniejsze i stabilniejsze, a Ty uchronisz się przed przypadkową kontuzją.
 • ADIDAS MATA TRENINGOWA 7 MM NIEBIESKA ADMT-11014BL
  Szybki podgląd

  ADIDAS MATA TRENINGOWA 7 MM NIEBIESKA ADMT-11014BL

  150,00 zł
  Mata treningowa ADMT-11014BL marki Adidas doskonale nadaje się do wykonywania ćwiczeń dla użytkowników o każdym poziomie zaawansowania. Mata pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń. Ma 7 mm grubości, więc zapewnia wsparcie dla stawów, oraz doskonale chroni przed wilgocią oraz chłodem z podłoża. Mata stworzona z wysokiej jakości pianki NBR jest łatwa w czyszczeniu, nie wchłania wody i wilgoci. Oprócz tego jest odporna na rozdarcia i przetarcia. Można ją zwinąć tak, by nie zajmowała dużo miejsca, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu.
 • ADIDAS MATA TRENINGOWA MORO Z WYPUSTKAMI ADMT-13232GR
  Szybki podgląd
  • -20,99 zł

  ADIDAS MATA TRENINGOWA MORO Z WYPUSTKAMI ADMT-13232GR

  320,00 zł -20,99 zł 299,01 zł
  Teksturowana mata treningowa moro o grubości 8 mm zapewnia amortyzację, antypoślizgowe podłoże do treningów oraz izolację przed wilgocią i chłodem. Idealnie sprawdzi się w każdym rodzaju ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających, podczas rozgrzewki lub schłodzenia. Perforowana powierzchnia gwarantuje, że mata dobrze przylega do podłoża i nie przesuwa się. Sprawia to, że ćwiczenia, które wykonujesz będą bezpieczniejsze i stabilniejsze, a Ty uchronisz się przed przypadkową kontuzją.
 • ADIDAS TORBA NA MATĘ ADYG-20501BL
  Szybki podgląd

  ADIDAS TORBA NA MATĘ ADYG-20501BL

  229,00 zł
  Torba na matę ADYG-20501BL marki Adidas przyda się każdemu, kto lubi ćwiczyć poza domem. Zmieści się w niej większość dostępnych na rynku modeli mat fitness oraz tych przeznaczonych do jogi. Zapinana na zamek dodatkowa kieszeń zewnętrzna umożliwia bezpieczne schowanie kluczy, telefonu lub innych niezbędnych rzeczy. Torba na matę jest bardzo wytrzymała, ponieważ można zapakować do niej przedmioty o łącznej wadze 10 kg. Regulowany pasek umożliwia komfortowe dopasowanie torby, bez względu na wzrost osoby .
 • ADIDAS TORBA NA MATĘ SZARA ADYG-20501GR
  Szybki podgląd

  ADIDAS TORBA NA MATĘ SZARA ADYG-20501GR

  229,00 zł
  Szara torba na matę ADYG-20501GR marki Adidas przyda się każdemu, kto lubi ćwiczyć poza domem. Zmieści się w niej większość dostępnych na rynku modeli mat fitness oraz tych przeznaczonych do jogi. Zapinana na zamek dodatkowa kieszeń zewnętrzna umożliwia bezpieczne schowanie kluczy, telefonu lub innych niezbędnych rzeczy. Torba na matę jest bardzo wytrzymała, ponieważ można zapakować do niej przedmioty o łącznej wadze 10 kg. Regulowany pasek umożliwia komfortowe dopasowanie torby, bez względu na wzrost osoby.
 • BODY SCULPTURE MATA DO JOGI 4 MM Z PASKIEM BB 8300D
  Szybki podgląd
  • -10,00 zł

  BODY SCULPTURE MATA DO JOGI 4 MM Z PASKIEM BB 8300D

  59,00 zł -10,00 zł 49,00 zł
  Mata do jogi BB 8300 marki Body Sculpture przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z jogą. Ma 4 mm grubości, więc stanowi odpowiednie wsparcie dla stawów podczas ćwiczeń. Jej specjalna struktura zapobiega przesuwaniu się po podłodze. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Trwała, antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać pozycję. Mata jest łatwa w czyszczeniu. Można z niej korzystać także do wszelkich ćwiczeń typu fitness i pilates.Do maty dołączony jest pasek, który sprawia, że wygodnie ją zwiniesz i zabierzesz ze sobą na trening lub wyjazd. Takie małe udogodnienie znacznie zwiększa komfort użytkowania i otworzy przed Tobą nowe możliwości treningowe. Dane techniczne: Wymiary: 152,4 x 56 cm Grubość maty: 0,4 mm Materiał wykonania: PVC Kolor: niebieski Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)
 • BODY SCULPTURE MATA DO JOGI I ĆWICZEŃ 6 MM BB 8300DEBL
  Szybki podgląd
  • -12,99 zł

  BODY SCULPTURE MATA DO JOGI I ĆWICZEŃ 6 MM BB 8300DEBL

  75,00 zł -12,99 zł 62,01 zł
  Mata do jogi i ćwiczeń BB 8300DEBL 6 mm marki Body Sculpture przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z jogą, lub po prostu wykonuje ćwiczenia uzupełniające w domu. Ma 6 mm grubości, więc stanowi odpowiednie wsparcie dla stawów podczas ćwiczeń. Jej specjalna struktura zapobiega przesuwaniu się po podłodze. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Trwała, antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać pozycję.
 • BODY SCULPTURE MATA DO JOGI SKŁADANA 4 MM BB 8301
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE MATA DO JOGI SKŁADANA 4 MM BB 8301

  75,00 zł
  Składana mata do jogi BB 8301 marki Body Sculpture przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z jogą. Jej specjalna struktura zapobiega przesuwaniu się po podłodze. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Trwała, antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać pozycję, a 4 mm grubości zapewnią odpowiednią izolację od zimna z podłoża. Mata jest łatwa w czyszczeniu. Można z niej korzystać także do wszelkich ćwiczeń typu fitness i pilates. Na macie znajduje się 14 grafik z prostymi ćwiczeniami, co przyda się przede wszystkim początkującym, którzy nie zawsze wiedzą, jak powinien wyglądać dłuższy trening.
 • BODY SCULPTURE MATA DO JOGI TPE 6 MM
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE MATA DO JOGI TPE 6 MM

  120,00 zł
  Mata do jogi 6 mm BB 8302EO marki Body Sculpture przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z jogą, lub po prostu wykonuje ćwiczenia uzupełniające w domu. Mata ma 6 mm grubości, więc stanowi odpowiednie wsparcie dla stawów podczas ćwiczeń. W przeciwieństwie do większości mat, została ona wykonana w 100% z antypoślizgowego tworzywa TPE. Jej specjalna struktura zapobiega przesuwaniu się po podłodze, co sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać pozycję. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.
 • BODY SCULPTURE MATA FITNESS 15 MM BB 8330
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE MATA FITNESS 15 MM BB 8330

  100,00 zł
  Mata fitness 15 mm BB 8330 marki Body Sculpture przyda się do rozgrzewki, rozciągania, treningu uzupełniającego oraz jogi. Jej specjalna struktura zapobiega przesuwaniu się po podłodze. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Możesz skupić się na wykonaniu nawet bardzo intensywnych ćwiczeń i nie martwić się, że mata zacznie się przesuwać. Trwała, antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że łatwiej będzie Ci utrzymać pozycję. Mata jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy użyć do tego mieszanki wody z octem winnym.Mata BB 8330 jest nie tylko grubsza od standardowych mat. Ma także większe wymiary, aż 185 x 80 cm.  Dane techniczne: Wymiary: 185 x 80 cm Grubość maty: 15 mm Materiał wykonania: NBR Kolor: niebieski Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)
 • BODY SCULPTURE MATA OCHRONNA POD SPRZĘT BB 8305
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE MATA OCHRONNA POD SPRZĘT BB 8305

  159,00 zł
  Mata pod sprzęt BB 8305 L firmy Body Sculpture idealnie sprawdzi się w domu każdego, kto posiada orbitrek, rower stacjonarny, bieżnię, wioślarz, ławeczkę treningową lub inny sprzęt treningowy. Dzięki grubości 0,6cm amortyzuje drgania i izoluje dźwięki, jakie sprzęty wytwarzają w trakcie ćwiczeń. Mata chroni podłogę przed zarysowaniem, dzięki czemu bez obaw możesz trenować w dowolnym miejscu w domu.
 • BODY SCULPTURE MATA OCHRONNA PUZZLE CZARNA 4 SZT. BB 8340B
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE MATA OCHRONNA PUZZLE CZARNA 4 SZT. BB 8340B

  120,00 zł
  Wysokiej jakości mata ochronna puzzle BB 8340 idealnie sprawdzi się w domu każdego, kto posiada orbitrek, rower stacjonarny, bieżnię, wioślarz, ławeczkę treningową lub inny sprzęt treningowy. Stworzona została z trwałej pianki EVA, dzięki grubości 1,2 cm amortyzuje drgania i izoluje dźwięki, jakie sprzęty wytwarzają w trakcie ćwiczeń. Mata chroni podłogę przed zarysowaniem, dzięki czemu bez obaw możesz trenować w dowolnym miejscu w domu. Dzięki antypoślizgowej powierzchni, sprzęt ustawiony na niej nie będzie się przesuwał w trakcie ćwiczeń.
 • ECOWELLNESS MATA DO JOGI ABSTRACT 4 MM QB 8302T
  Szybki podgląd

  ECOWELLNESS MATA DO JOGI ABSTRACT 4 MM QB 8302T

  115,00 zł
  Wyjątkowa mata do jogi Abstract 4 mm QB 8302T marki EcoWellness pokryta jest zamszem od góry i TPE od spodu. Zapewnia to doskonałą stabilność i zabezpiecza przed poślizgnięciem się. Dzięki temu ćwiczenia są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe. Tkanina zamszowa sprawia, że mata jest przyjemna w dotyku. Pozwala to doświadczyć czegoś innego niż na tradycyjnych matach. Oryginalny wzór pomoże Ci odnaleźć swoją harmonię i spokój.  Mata jest łatwa w czyszczeniu. W procesie produkcji użyto nietoksycznych materiałów bezpiecznych dla użytkownika i środowiska.Jeżeli szukasz nietypowej maty, która wyróżni Cię od innych joginów, ale też będzie stanowiła wartościowe wsparcie podczas ćwiczeń, Abstract 4 mm to wybór dla Ciebie.Specyfikacja Długość: 183cm Szerokość: 61cm Grubość: 4 mm Materiał: Tkanina zamszowa + TPE Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)
 • GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM FIOLETOWA 63313
  Szybki podgląd

  GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM FIOLETOWA 63313

  179,00 zł
  Mata do jogi Gaiam Essentials 6 mm z nylonowym paskiem Uzyskaj najwyższy poziom komfortu, wsparcia i stylu podczas ćwiczenia dzięki macie marki Gaiam o grubości 6 mm.Dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewniającej doskonałą przyczepność, nie ruszasz się z miejsca podczas ćwiczeń. Grubość maty podnosi komfort użytkowania i pomaga zapewnić Ci równowagę podczas treningu. Stanowi także wsparcie dla stawów, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kontuzji i bólu. Gruba mata doskonale izoluje chłodne podłoże, co sprawia, że poziom wygody ćwiczeń będzie jeszcze wyższy.
 • GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM NAVY 63314
  Szybki podgląd

  GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM NAVY 63314

  179,00 zł
  Mata do jogi Gaiam Essentials 6 mm z nylonowym paskiem Uzyskaj najwyższy poziom komfortu, wsparcia i stylu podczas ćwiczenia dzięki macie marki Gaiam o grubości 6 mm.Dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewniającej doskonałą przyczepność, nie ruszasz się z miejsca podczas ćwiczeń. Grubość maty podnosi komfort użytkowania i pomaga zapewnić Ci równowagę podczas treningu. Stanowi także wsparcie dla stawów, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kontuzji i bólu. Gruba mata doskonale izoluje chłodne podłoże, co sprawia, że poziom wygody ćwiczeń będzie jeszcze wyższy.Mata jest wyposażona w nylonowy pasek, który ułatwia przenoszenie
 • GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM SZARA 63317
  Szybki podgląd

  GAIAM ESSENTIALS MATA DO JOGI 6 MM Z PASKIEM SZARA 63317

  179,00 zł
  Uzyskaj najwyższy poziom komfortu, wsparcia i stylu podczas ćwiczenia dzięki macie marki Gaiam o grubości 6 mm.Dzięki antypoślizgowej powierzchni zapewniającej doskonałą przyczepność, nie ruszasz się z miejsca podczas ćwiczeń. Grubość maty podnosi komfort użytkowania i pomaga zapewnić Ci równowagę podczas treningu. Stanowi także wsparcie dla stawów, dzięki czemu zmniejsza ryzyko kontuzji i bólu. Gruba mata doskonale izoluje chłodne podłoże, co sprawia, że poziom wygody ćwiczeń będzie jeszcze wyższy.Mata jest wyposażona w nylonowy pasek, który ułatwia przenoszenie.
 • GAIAM MATA DO JOGI BRIGHT MARRAKESH 6 MM 62528
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI BRIGHT MARRAKESH 6 MM 62528

  170,00 zł
  Mata w żywej kontrastowej kolorystyce, z wzorem inspirowanym Marrakeszem, napełni Cię energią za każdym razem, gdy postawisz na niej nogi. 6 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i stabilność. Wyprodukowana z nieszkodliwego PVC, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów,  jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.
 • GAIAM MATA DO JOGI TRIBAL WISDOM 6 MM 62562
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI TRIBAL WISDOM 6 MM 62562

  200,00 zł
   Mata do jogi TRIBAL WISDOM 6 mm Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. Dzięki 6 mm grubości, mata zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Grubość maty doskonale izoluje od podłoża w trakcie ćwiczeń czy medytacji.  Elegancka kolorystyka zainspiruje Cię do działania natomiast wzór maty ukazuje bogatą symbolikę. Joga wywodzi się z Indii, gdzie słonie uważane są za zwierzęta przynoszące dobrobyt oraz szczęście. W kulturze indyjskiej słoń jest otoczony bogatą symboliką min. psychicznej wytrzymałości oraz odpowiedzialności, jest zwierzęciem od wieków otaczanym czcią i szacunkiem. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI AUBERGINE MEDALLION 6 MM 63844
  Szybki podgląd
  • -31,00 zł

  GAIAM MATA DO JOGI AUBERGINE MEDALLION 6 MM 63844

  220,00 zł -31,00 zł 189,00 zł
  Mata do jogi AUBERGINE MEDALLION 6 mm Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Dodatkowo 6mm grubości maty doskonale izoluje od podłoża w trakcie ćwiczeń czy medytacji.  Elegancki, nowoczesny wzór z modnym motywem mandali zmotywuje Cię do działania. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI BOHEMIAN ROSE 4 MM 63413
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI BOHEMIAN ROSE 4 MM 63413

  180,00 zł
  Mata do jogi BOHEMIAN ROSE 4 mmMata w odcieniu pudrowego różu, z nietuzinkowym wzorem, napełni Cię energią za każdym razem, gdy postawisz na niej nogi. 4 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i gwarantuje wsparcie Twoim stawom. Mata wykonana jest bez użycia lateksu oraz 6 najbardziej szkodliwych ftalanów. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 4 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI BRONZE MEDAL 6MM 63418
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI BRONZE MEDAL 6MM 63418

  199,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie dla Twoich stawów. Elegancki, złoty wzór inspirowany buddyjską mandalą, pomoże Ci wczuć się w klimat praktyki jogi. Kontrast pomiędzy kolorami złotym, a czarnym z pewnością wyróżni Cię z tłumu i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Zalety: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI CAPRI 6 MM 62204
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI CAPRI 6 MM 62204

  165,00 zł
  Mata do jogi w kolorze lazurowej zieleni. Ma grubość 6mm, co zapewnia dodatkową amortyzację. Stanowi ona wsparcie dla kończyn podczas trudniejszych i bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Mata stworzona jest z antypoślizgowego materiału o dobrej przyczepności, co ułatwia utrzymanie się na miejscu. Mata wyprodukowana jest z PVC, nieszkodliwego tworzywa, które jest wolne od lateksu i ftalanów. Sprawdzi się zarówno w studio jak i w trakcie medytacji. Jest łatwa w czyszczeniu. Zalety 6mm grubości dla dodatkowej amortyzacji Wzór inspirowany mandalą Teksturowana, antypoślizgowa powierzchnia Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP Idealna do użytku w domu lub studio Sposób czyszczenia Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)
 • GAIAM MATA DO JOGI CHAKRA 4 MM 55321
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI CHAKRA 4 MM 55321

  140,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 4 mm grubości zagwarantuje Ci komfort i stabilność. Wzór na macie nawiązuje do 7 głównych czakr energetycznych na ciele człowieka. Każda z nich odpowiedzialna jest za inną sferę życia. Wzór przypomina także o równowadze i samodoskonaleniu aby żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem.  Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.
 • GAIAM MATA DO JOGI CITRON SUNDIAL 6 MM 61333
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI CITRON SUNDIAL 6 MM 61333

  165,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Elegancki, symetryczny cytrynowożółty wzór na szarej macie do jogi, pomoże Ci ustawić się w odpowiedniej pozycji, aby zacząć ćwiczyć. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje darmowy dostęp do filmów instruktażowych na stronie internetowej Gaiam.Atuty: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy
 • GAIAM MATA DO JOGI DRY-GRIP 5 MM 61626
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DRY-GRIP 5 MM 61626

  480,00 zł
  Mata do jogi DRY GRIP 5 mm Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 5 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Mata jest o 25cm dłuższa i 5cm szersza niż standardowe maty do jogi. Dodatkowo materiał z jakiego została stworzona odprowadza wilgoć, a pod wpływem temperatury poprawia się jej przyczepność.
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA BE FREE 6 MM 62031
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA BE FREE 6 MM 62031

  195,00 zł
  Mata do jogi dwustronna BE FREE 6 mm 62031Dwustronna mata z motywem słońca i księżyca z jednej strony i kwiatem lotosu z drugiej doskonale dopasuje się do Twojego nastroju. Grubość 6 mm zapewnia dodatkową amortyzację, która wspiera stawy podczas odkrywania dłuższych i trudniejszych ułożeń. Faktura tej maty wykonana jest z antypoślizgowego, chwytliwego materiału, który utrzymuje Cię na miejscu podczas każdej pozy. Wykonana bez szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowszym wyborem dla Ciebie i dla planety!
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA EARTH LOVERS 5 MM 62254
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA EARTH LOVERS 5 MM 62254

  370,00 zł
  Mata do jogi dwustronna EARTH LOVERS 5mmPrzedstawiamy w 100% nadającą się do recyklingu, ekologiczną matę do jogi. Mata do Earth Lovers ma grubość 5 mm, jest lekka i wykonana z trwałego syntetycznego kauczuku. Ma również nowoczesną konstrukcję o zamkniętych komórkach, która blokuje wilgoć, zarazki i zapachy oraz zapewnia doskonałą równowagę i przyczepności. Mata jest dwustronna, przez co możesz dopasować kolor do swojego obecnego nastroju.Wyprodukowana bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów jest dobrym, zdrowym wyborem dla Ciebie i środowiska.
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA GRANITE STORM 6 MM 61329
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA GRANITE STORM 6 MM 61329

  180,00 zł
  Dzięki 2-stronnej macie do jogi możesz codziennie zmieniać kolor, na którym ćwiczysz. Stabilna, antypoślizgowa powierzchnia zapewni Ci bezpieczeństwo i utrzyma Cię w dowolnej pozycji.  6 mm grubości maty zagwarantuje lepszą amortyzację i większy komfort ćwiczeń. Wyprodukowana jest bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów.
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA GRANITE/STORM 4 MM 61956
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA GRANITE/STORM 4 MM 61956

  129,00 zł
  Wybierz kolor w zależności od nastroju dzięki 2-stronnej macie do jogi. Stabilna antypoślizgowa powierzchnię, utrzymuje Cię w dowolnej pozycji a 4 mm grubość maty zapewnia komfort ćwiczeń. Wyprodukowana bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów.Atuty: Delikatna i antypoślizgowa powierzchnia Lekka i trwała Dwustronna 4 mm grubości Odciąża stawy
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA ICY FROST 6MM 61964
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA ICY FROST 6MM 61964

  159,00 zł
  Dzięki 2-stronnej macie do jogi możesz codziennie zmieniać kolor, na którym ćwiczysz. Stabilna, antypoślizgowa powierzchnia zapewni Ci bezpieczeństwo i utrzyma Cię w dowolnej pozycji.  6 mm grubości maty zagwarantuje lepszą amortyzację i większy komfort ćwiczeń. Wyprodukowana jest bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA INNER PEACE 6 MM 62279
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA INNER PEACE 6 MM 62279

  293,00 zł
  Wzór kwiatu lotosu czy geometryczny? Mata Inner pace poprzez delikatną kolorystykę różu i fioletu pozwoli Ci zrelaksować się i szybciej odstresować. Dzięki dwustronnemu nadrukowi możesz urozmaicić swoją praktykę jogi. Mata wykonana jest z antypoślizgowego materiału. Grubość 6 mm zapewnia dodatkową amortyzację, która wspiera stawy podczas odkrywania dłuższych i trudniejszych pozycji. Materiał, z którego jest wykonana nie zawiera lateksu i najbardziej szkodliwych ftalanów. Ta mata to dobry wybór dla Ciebie i planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej Gaiam. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA KIKU 6 MM 61548
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA KIKU 6 MM 61548

  195,00 zł
  Mata do jogi dwustronna KIKU 6 mm Wzór kwiatowy czy geometryczny? Dzięki dwustronnemu nadrukowi nie musisz decydować się na wiele mat, żeby móc różnicować kolor. Mata wykonana jest z antypoślizgowego materiału. Grubość 6 mm zapewnia dodatkową amortyzację, która wspiera stawy podczas odkrywania dłuższych i trudniejszych pozycji. Materiał, z którego jest wykonana nie zawiera lateksu i najbardziej szkodliwych ftalanów. Ta mata to dobry wybór dla Ciebie i planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.   Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA MYSTIC 6 MM 62899
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA MYSTIC 6 MM 62899

  250,00 zł
  Udoskonal swoje ćwiczenia na dwustronnej macie Mystic Sky. Wybierz pomiędzy dwoma inspirującymi wzorami w niebieskich odcieniach. Pozwolą one na zróżnicowanie codziennych treningów, a symetryczne wzory ułatwiają przyjęcie odpowiedniej pozycji do ćwiczeń. 6mm grubości maty zapewnia dodatkową amortyzację, komfort i stabilność. Dzięki temu łatwiej utrzymasz się w miejscu podczas ćwiczeń. Mata wykonana jest z poddawanego recyklingowi tworzywa PVC, które jest wytrzymałe na rozdarcia i odporne na zabrudzenia. Zalety 6 mm grubości dla dodatkowej amortyzacji i wsparcia w trakcie ćwiczeń Dwustronna – dwa unikatowe nadruki umożliwiają urozmaicenie treningów Teksturowana, antypoślizgowa powierzchnia Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP Wraz z zakupem darmowy dostęp do zasobów internetowej biblioteki jogi Sposób czyszczenia  Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA NAVY & BLUE 6 MM 61698
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA NAVY & BLUE 6 MM 61698

  244,00 zł
  Udoskonal swoje ćwiczenia na niebieskiej dwustronnej macie Navy & Blue. Wybierz pomiędzy dwoma inspirującymi odcieniami błękitu. Pozwolą one na zróżnicowanie codziennych treningów. 6mm grubości maty zapewnia dodatkową amortyzację, komfort i stabilność. Dzięki antypoślizgowej powierzchni łatwiej utrzymasz się w miejscu podczas ćwiczeń. Mata wyprodukowana jest z PVC, wolnego od lateksu i szkodliwych ftalanów, które poddawane jest recyklingowi. Jest łatwa w czyszczeniu. Specyfikacja Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA OPEN SEA 4MM 62199
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA OPEN SEA 4MM 62199

  129,00 zł
  Wybierz kolor w zależności od nastroju dzięki 2-stronnej macie do jogi. Stabilna antypoślizgowa powierzchnia, pomoże Ci utrzymać się w dowolnej pozycji a 4 mm grubość maty zapewni komfort podczas ćwiczeń. Wyprodukowana bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów jest dobrym, zdrowym wyborem dla Ciebie i środowiska. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 4 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA SPIRAL MOTION 6 MM 62435
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA SPIRAL MOTION 6 MM 62435

  240,00 zł
  Pływające kwiaty lub inspirowany Azją motyw? Dzięki dwustronnemu nadrukowi nie musisz decydować się na jedną matę! Grubość 6 mm zapewnia dodatkową amortyzację, która wspiera stawy podczas odkrywania dłuższych i trudniejszych ułożeń. Mata wykonana jest z antypoślizgowego, chwytliwego materiału. Wykonana bez szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowszym wyborem dla Ciebie i dla planety!Atuty: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy Gwarancja: dożywotnia (szczegóły sprawdź tutaj) Wymiary: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mmMateriał: PVC Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA SUN AND MOON 6 MM 63419
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA SUN AND MOON 6 MM 63419

  299,00 zł
  Mata do jogi dwustronna SUN AND MOON 6 mm Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. Mata jest dwustronna co oznacza, że możesz wybrać, który wzór odpowiada Ci w danym momencie bardziej. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Dodatkowo grubość maty doskonale izoluje od podłoża w trakcie ćwiczeń czy medytacji.  Elegancka kolorystyka zainspiruje Cię do działania. Wzór maty ukazuje bogatą symbolikę księżyca i słońca. Siła, energia, odrodzenie i spokój to uczucia które wiążą je pozwalając Ci w pełni zrelaksować się uprawiając jogę. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA TURQUOISE LOTUS 6 MM 62344
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA TURQUOISE LOTUS 6 MM 62344

  293,00 zł
  Mata do jogi dwustronna TURQUOISE LOTUS 6 mmMata do jogi z symbolem kwiatu lotosu z jednej strony oraz interesującym printem z drugiej zainspiruje Cię do ćwiczeń. Odcienie zieleni i turkusu nawiązują do spokojnej tafli jeziora. Kojąco wpływają na nastrój i pozwalają zrelaksować się po ciężkim dniu chwilą medytacji. 6 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i gwarantuje wsparcie Twoim stawom. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. 
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA TURQUOISE SEA 4 MM 61335
  Szybki podgląd
  • -30,00 zł

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA TURQUOISE SEA 4 MM 61335

  179,00 zł -30,00 zł 149,00 zł
  Wybierz kolor w zależności od nastroju dzięki 2-stronnej macie do jogi. Odcienie turkusu i zieleni wprowadzą Cię w dobry nastrój w trakcie praktyki jogi.  Stabilna antypoślizgowa powierzchnia, pomoże Ci utrzymać się w dowolnej pozycji, a 6 mm grubość maty zapewni komfort podczas ćwiczeń. Wyprodukowana bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów jest dobrym, zdrowym wyborem dla Ciebie i środowiska. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA ZARA ROUGE 6 MM 63368
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI DWUSTRONNA ZARA ROUGE 6 MM 63368

  245,00 zł
  Mata do jogi dwustronna ZARA ROUGE 6 mm Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. Mata jest dwustronna co oznacza, że możesz wybrać, który wzór odpowiada Ci w danym momencie bardziej. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Dodatkowo grubość maty doskonale izoluje od podłoża w trakcie ćwiczeń czy medytacji.  Żywa i kontrastowa kolorystyka nawiązująca do kultury Indii zainspiruje Cię do działania. Wzór maty jest symetryczny, przez co łatwiej będzie Ci przyjąć wybraną pozycję do ćwiczeń. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI GREY HAMSA 4 MM 61971
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI GREY HAMSA 4 MM 61971

  195,00 zł
  Mata do jogi GREY HAMSA 4 mm Mata w klasycznych, eleganckich odcieniach czerni i szarości. Nadruk na macie przedstawia symbol Hamsa, w formie stylizowanej dłoni z okiem, który w kulturze wschodu przynosi szczęście, radość, zdrowie i powodzenie. 4 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i gwarantuje wsparcie Twoim stawom. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 4 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI INSTA-GRIP SUNSET 6MM 63669
  Szybki podgląd
  • -30,00 zł

  GAIAM MATA DO JOGI INSTA-GRIP SUNSET 6MM 63669

  329,00 zł -30,00 zł 299,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 6 mm grubości i wyjątkowa gęstość pianki zagwarantują Ci dodatkową amortyzację i wsparcie podczas wykonywania ćwiczeń. Mata wykonana jest z PVC, wolnego od lateksu i szkodliwych ftalanów tworzywa, które poddawane jest recyklingowi. Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 6 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI JADE MANDALA 4MM 61972
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI JADE MANDALA 4MM 61972

  129,00 zł
  Mata w żywym, lazurowym kolorze, z wzorem inspirowanym buddyjską mandalą, napełni Cię energią za każdym razem, gdy postawisz na niej nogi. 4 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i stabilność. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Zalety: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI JUTE 5 MM 62905
  Szybki podgląd
  • -30,00 zł

  GAIAM MATA DO JOGI JUTE 5 MM 62905

  229,00 zł -30,00 zł 199,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni, przeplatanej częściowo naturalnymi włóknami juty. 5 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie. Ciekawe połączenie turkusowej maty z naturalną jutą sprawi, że poczujesz się oryginalnie. Elegancki, nowoczesny wzór na macie do jogi, wyróżni Cię na tle innych joginów.  Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Zalety: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 5 mm grubości Odciąża stawy Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI LAKE 6 MM 63030
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI LAKE 6 MM 63030

  400,00 zł
  Wykonana z przyjaznego dla środowiska TPE, mata do jogi Lake jest nietoksyczna, biodegradowalna i nadaje się do recyklingu, a konstrukcja zamkniętych komórek blokuje wilgoć, zarazki i zapachy Dwustronna mata oferuje dwa unikalne kolory i dwie tekstury, co pozwala Ci na zmianę w zależności od nastroju.  6 mm grubości zapewnia skuteczną amortyzację, a antypoślizgowa powierzchnia, stabilność.
 • GAIAM MATA DO JOGI MARRAKESH 6 MM 60527
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI MARRAKESH 6 MM 60527

  165,00 zł
  Z przyjemnością rozwiniesz swoją matę i wkroczysz na jej kolorowy, delikatny wzór medalionu. Grubość 6 mm zapewnia stabilność i wsparcie, pomagając chronić stawy podczas intensywnych ruchów i postaw. Wykonany bez sześciu najbardziej szkodliwych ftalanów, mata ta jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.Atuty: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy
 • GAIAM MATA DO JOGI METTALIC SUN 6 MM 63417
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI METTALIC SUN 6 MM 63417

  199,00 zł
  Mata w odcieniach brązu i pomarańczu, napełni Cię energią za każdym razem, gdy postawisz na niej nogi. Delikatne przejścia między kolorami inspirowane są zachodem słońca, a mandala nawiązuje do filozofii buddyjskiej, pomoże Ci oczyścić umysł i skupić się na oddechu w trakcie wykonywania asan. 6 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i gwarantuje wsparcie dla Twoich stawów.   Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.  To wszystko sprawia, że ta mata jest idealnym wyborem dla każdego kto zaczyna przygodę z jogą lub jest już aktywnym, praktykującym joginem. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Zalety: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI MOROCCAN GARDEN 4 MM 62612
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI MOROCCAN GARDEN 4 MM 62612

  195,00 zł
  Mata do jogi MOROCCAN GARDEN 4 mm Mata do jogi inspirowana marokańskimi ogrodami, które od stuleci budzą zachwyt wśród zwiedzających z całego świata. Na całym dalekim wschodzie motyw kwitnącego ogrodu, pełnego kolorów i form jest często używany w zdobieniach. Ma przypominać, że nawet kiedy za oknem zima,  nadejdzie lepszy czas i pora przynosząca bogactwo i ukojenie. 4 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i gwarantuje wsparcie Twoim stawom. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Specyfikacja: Długość: 173 cm Szerokość: 61 cm Grubość: 4 mm Materiał: PVC
 • GAIAM MATA DO JOGI NEO BAROQUE 4MM 58022
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI NEO BAROQUE 4MM 58022

  99,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 4 mm grubości zagwarantuje Ci komfort i stabilność. Elegancki, symetryczny wzór na turkusowej macie do jogi, pomoże Ci ustawić się w odpowiedniej pozycji, aby zacząć ćwiczyć. Żywa turkusowa kolorystyka wprowadza zastrzyk energii w codziennej praktyce jogi czy pilates.  Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.Zalety: Wytrzymały nadruk  Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 4 mm grubości Bez lateksu Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP
 • GAIAM MATA DO JOGI PACIFIC HARBOR 4 MM 63069
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PACIFIC HARBOR 4 MM 63069

  195,00 zł
  Gaiam lubi w swoich projektach nawiązywać do natury. W macie PACIFIC HARBOR po raz kolejny sięgnięto po inspirację wodą, falami, ruchem. Ruch w jodze powinien być płynny i lekki. Dlatego ćwicząc na tej macie łatwo będzie Ci się skupić na utrzymaniu balansu i prawidłowego oddechu. Dodatkowo, użytkownik otrzymuje darmowy dostęp do filmów instruktażowych na stronie internetowej Gaiam.
 • GAIAM MATA DO JOGI PINK MARRAKESH 4 MM 62429
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PINK MARRAKESH 4 MM 62429

  150,00 zł
  Mata w żywej kontrastowej kolorystyce, z wzorem inspirowanym Marrakeszem, napełni Cię energią za każdym razem, gdy postawisz na niej nogi. 4 mm grubości pozwala na komfortowe ćwiczenie i stabilność. Wyprodukowana z nieszkodliwego PVC, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów,  jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.
 • GAIAM MATA DO JOGI PLUM SUNDIAL 6 MM 62572
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PLUM SUNDIAL 6 MM 62572

  200,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. 6 mm grubości zagwarantuje Ci dodatkową amortyzację i wsparcie dla Twoich stawów. Elegancki, złoty wzór inspirowany buddyjską mandalą, pomoże Ci wczuć się w klimat praktyki jogi. Kontrast pomiędzy kolorami fuksji, a czarnym z pewnością wyróżni Cię z tłumu i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Wyprodukowana z nieszkodliwego tworzywa, bez lateksu i szóstki najbardziej szkodliwych ftalanów, ta mata jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety. Wraz z zakupem zapewniony jest darmowy dostęp do zasobów biblioteki jogi na stronie internetowej.
 • GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM ATHENIAN ROSE 6 MM 63958
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM ATHENIAN ROSE 6 MM 63958

  220,00 zł
  Ćwicz bezpiecznie i komfortowo dzięki macie do jogi o trwałej, antypoślizgowej powierzchni. Wzór maty i dobrana do niego delikatna kolorystyka napełni Cię pozytywną energią. Symetria maty pomoże Ci w dokładnym wykonywanu asan. Mata zachwyca wyglądem ale też  stabilnością z jaką się na niej ćwiczy. 6 mm grubości i wyjątkowa gęstość pianki zagwarantują Ci dodatkową amortyzację i wsparcie podczas treningu. Mata wykonana jest z PVC, wolnego od lateksu i szkodliwych ftalanów tworzywa, które poddawane jest recyklingowi.
 • GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM AUBERGINE SWIRL 6 MM 62892
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM AUBERGINE SWIRL 6 MM 62892

  199,00 zł
  Praktykuj ze stylem dzięki naszej eleganckiej, modnej macie do jogi AUBERGINE SWIRL. 6 mm grubość zapewnia doskonałą amortyzację, która wspiera stawy podczas odkrywania dłuższych i trudniejszych pozycji. Chwytliwa faktura zapewnia antypoślizgową powierzchnię, utrzymując Cię w miejscu podczas każdego rodzaju jogi.
 • GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM BIG MARRAKESH 6 MM 62187
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM BIG MARRAKESH 6 MM 62187

  219,00 zł
  Z przyjemnością rozwiniesz swoją matę i wkroczysz na jej kolorowy, delikatny wzór medalionu. Grubość 6 mm zapewnia stabilność i wsparcie, pomagając chronić stawy podczas intensywnych ruchów i postaw. Ta mata jest również o 15 cm dłuższa i 5 cm szersza niż tradycyjne maty do jogi, utrzymuje Cię w komforcie podczas każdej praktyki. Wykonana bez sześciu najbardziej szkodliwych ftalanów, mata ta jest zdrowym wyborem zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej planety.Atuty: o 15 cm dłuższa i 2 cm szersza niż tradycyjne maty do jogi Wytrzymały nadruk inspirowany tarczą zegara słonecznego Teksturowana pod kątem właściwości antypoślizgowych Lekka i trwała 6 mm grubości Odciąża stawy
 • GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM NIAGARA 6 MM 62893
  Szybki podgląd

  GAIAM MATA DO JOGI PREMIUM NIAGARA 6 MM 62893

  194,00 zł
  Wspaniały, wielowymiarowy wzór w morskich odcieniach jest uosobieniem naturalnej elegancji. Dzięki tej macie jeszcze bardziej pokochasz codzienne treningi. 6mm grubości zapewnia lepszą amortyzację i komfort wykonywanych ćwiczeń. Mata wykonana jest z PVC, wolnego od lateksu i szkodliwych ftalanów tworzywa, które poddawane jest recyklingowi. Zalety 6 mm grubości dla dodatkowej amortyzacji Teksturowana, antypoślizgowa powierzchnia Wolne od DEHP, DBP, BBP, DINP, DIDP i DNOP Dołączony jest dostęp do zasobów internetowej biblioteki jogi Sposób czyszczenia Czyścić mieszanką wody z octem winnym (1:1)