Filtruj według

Cena

Cena

 • 8,00 zł - 215,00 zł

Marka

Marka

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Aktywne filtry

 • MACGYVER NÓŻ KIESZONKOWY Z KLIPSEM MACKNIFE 102193
  Szybki podgląd

  MACGYVER NÓŻ KIESZONKOWY Z KLIPSEM MACKNIFE 102193

  43,05 zł
  Elegancki i kompaktowy Nóż MacKnife wykonany jest ze stali nierdzewnej, która nie wymaga tak częstej konserwacji, jak w przypadku innych rodzajów stali. Nóż posiada aluminiową obudowę imitującą drewno. Zdecydowana przewaga to rozmiar - jest kompaktowy i zmieści się naprawdę wszędzie. Bezpieczna blokada Cross-Lock sprawia, że nóż nie złoży się samoczynnie. Dodatkowo nóż posiada praktyczny klips do paska lub kieszeni, żeby zawsze mógł być pod ręką, kiedy go potrzebujemy. Doskonałe urządzenia do prac w domu, jako przyrząd kuchenny, na wyjazdach terenowych, wędrówkach, wycieczkach i biwakach lub do drobnych prac survivalowych.
 • MACGYVER NÓŻ TAKTYCZNY 102278
  Szybki podgląd

  MACGYVER NÓŻ TAKTYCZNY 102278

  69,00 zł
  Nóż taktyczny marki MacGyver to podstawowe wyposażenie dla osób, które lubią spędzać czas na łonie natury, odcinając się od cywilizacji. Wyprofilowane ostrze o długości 7,5 cm wykonano ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nóż jest wytrzymały i możesz z niego korzystać nawet w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo ostrze jest częściowo ząbkowane, co pomaga wykonywać codzienne prace: cięcia linek, sznurów czy taśm pakowych. Rękojeść noża jest wyprofilowana, dzięki czemu wygodnie leży w ręce, nie wyślizguje się z niej i przydaje się podczas precyzyjnych prac. Blokada Cross-Lock zapewnia, że nóż nie złoży się samoczynnie. Powoduje to, że korzystanie z noża jest bezpieczniejsze. Dodatkowo w rękojeści znajduje się końcówka do rozbijania szkła. Klips na pasek sprawia, że możesz mieć nóż zawsze przy sobie, nie trzymając go niewygodnie w kieszeni.
 • MACGYVER SAPERKA 4 W 1 SKŁADANA 102197
  Szybki podgląd

  MACGYVER SAPERKA 4 W 1 SKŁADANA 102197

  45,00 zł
  Składana saperka 4 w 1 marki MacGyver to wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale sprawdzi się na kempingach, kilkudniowych wyjazdach ze znajomymi, survivalu, a także w domu. Dzięki dwuczęściowemu uchwytowi jest kompaktowa i łatwa do przenoszenia. Wytrzymała i solidna saperka zrobiona jest z utwardzonej stali nierdzewnej o długości 40 cm (złożona). Gumowy uchwyt sprawia, że saperka dobrze i pewnie leży w dłoni. Można składać pod różnymi kątami - 180 i 90, a dodatkowo z drugiej strony istnieje możliwość rozłożenia końca z motyką. Ząbkowana jedna strona łopaty pomoże przy lekkiej obróbce. Do saperki dołączony jest pokrowiec ze szlufką na pasek, aby zawsze mogła być pod ręką.
 • MACGYVER SAPERKA TAKTYCZNA 14 W 1 MULTITOOL 102277
  Szybki podgląd

  MACGYVER SAPERKA TAKTYCZNA 14 W 1 MULTITOOL 102277

  215,00 zł
  Saperka taktyczna 14 w 1 to niezawodne i niezastąpione urządzenie dla specjalistów survivalu, entuzjastów turystyki ekstremalnej i biwakowania. Aż 14 funkcji sprawia, że wyjazd pod namioty nie będzie żadnym wyzwaniem. Doskonale sprawdzi się również w codziennym użytku - w pracach na działce lub w ogrodzie, a podczas zimowych dni powinna stanowić element wyposażenia samochodu. Po złożeniu saperka zajmuje bardzo mało miejsca, a dołączony pokrowiec sprawia, że narzędzie jest wygodne w transporcie. Podstawą urządzenia jest wykonany ze stali nierdzewnej trzonek, do którego możemy mocować dołączone elementy zamieniając go w kilka najpotrzebniejszych na biwaku lub w sytuacji awaryjnej narzędzi.
 • MACGYVER KRZESIWO Z GWIZDKIEM I KOMPASEM 101231
  Szybki podgląd

  MACGYVER KRZESIWO Z GWIZDKIEM I KOMPASEM 101231

  43,00 zł
  Krzesiwo z gwizdkiem i kompasem sprawdzi się w każdych warunkach, w jakich się znajdziemy. Jest trwałe i odporne na zimno, zamoczenie czy oleje. Krzesiwo to jedno z ważniejszych elementów każdego survivalu lub obozu harcerskiego. Pocierając iskrownikiem o pręt magnezji, tworzone są iskry o temperaturze ok 3000 stopni, co pozwala na podpalenie wcześniej przygotowanej podpałki. W zestawie z krzesiwem znajduje się gwizdek, którego można użyć w awaryjnych i kryzysowych sytuacjach. Na iskrowniku znajduje się linijka i otwieracz do butelek. Pręt osadzony jest na drewnianym uchwycie, na końcu którego jest mały kompas.