Aktywne filtry

 • MACGYVER CZOŁÓWKA MOCNA EXPERT 800LM 102274
  Szybki podgląd

  MACGYVER CZOŁÓWKA MOCNA EXPERT 800LM 102274

  129,00 zł
  Czołówka Expert to bardzo mocna czołówka outdoorowa. Światło wychodzi z diody LED o mocy 10 W / 800 lm sprawia, że zasięg latarki to aż 200 metrów, co pozwala na doskonałe oświetlenie w najciemniejszych warunkach. Zasilana 4 bateriami AA umieszczonymi w specjalnym pojemniku z tyłu głowy. Dwa regulowane, elastyczne paski sprawiają, że noszenie jest bardzo komfortowe. Dzięki regulacji pasków czołówkę można nosić na czapce lub kasku, będąc pewnym, że czołówka nie spadnie lub nie przesunie się.
 • MACGYVER CZOŁÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU ŁADOWANIE USB 100LM 102272
  Szybki podgląd

  MACGYVER CZOŁÓWKA Z CZUJNIKIEM RUCHU ŁADOWANIE USB 100LM 102272

  65,00 zł
  Czołówka z możliwością ładowania przez USB posiada czujnik ruchu, który włącza i wyłącza latarkę prostym ruchem ręki wzdłuż czołówki. Czołówka oświetla aż do 80 metrów, a 100 lumenów daje jasne światło. Idealna opcja dla osób, które potrzebują wolnych rąk i dużo swobody. Nie musisz martwić się tym, że zapomniałeś o dodatkowych bateriach. W zestawie dołączony jest kabel USB, dzięki któremu możesz wielokrotnie ładować urządzenie. Akumulatory litowo-jonowe ładują się w ciągu 4 godzin i świecą do 5. Wodoodporna czołówka znajduje się na elastycznym pasku, który można wyregulować tak, żeby nie zsuwała się z głowy i aby noszenie było komfortowe.
 • MACGYVER LAMPA TURYSTYCZNA Z PŁYNNĄ REGULACJĄ ŚWIATŁA 100LM 102251
  Szybki podgląd

  MACGYVER LAMPA TURYSTYCZNA Z PŁYNNĄ REGULACJĄ ŚWIATŁA 100LM 102251

  78,00 zł
  Lampa turystyczna z płynną regulacją światła to praktyczna lampa kempingowa, której można używać w różnych warunkach. Specjalne pokrętło do regulowania natężenia światła sprawi, że możesz używać jej wewnątrz domku kempingowego, garażu lub namiotu, na tarasie lub w ogrodzie. Wystarczy przekręcić pokrętło i ustawić pożądaną jasność. Specjalna powłoka zabezpieczy Twoje oczy przed rażeniem przez światło. Lampa zasilana jest 4 bateriami AA, a czas świecenia to 10 godzin. Nie musisz martwić się pogodą - lampa jest odporna na zachlapania i wilgoć.
 • MACGYVER LATARKA ALUMINIOWA Z PŁYNNĄ REGULACJĄ ŚWIATŁA 200 LM 102275
  Szybki podgląd

  MACGYVER LATARKA ALUMINIOWA Z PŁYNNĄ REGULACJĄ ŚWIATŁA 200 LM 102275

  129,00 zł
  Latarka aluminiowa LED to wysokiej jakości latarka z regulowanym strumieniem światła. Wytrzymała obudowa z aluminium odporna jest na upadki i inne uszkodzenia mechaniczne, a niewielki rozmiar sprawia, że latarkę zawsze możesz mieć przy sobie. Dzięki regulowanemu strumieniowi światła latarka jest urządzeniem, które przyda się na biwaku, spacerach, pracy w garażu lub w domu. 3 tryby świecenia i 140 lumenów daje światło potrzebne do oświetlenia nawet do 140 metrów.
 • MACGYVER LATARKA PODRĘCZNA 2 W 1 Z MAGNESEM I KLIPSEM 102256
  Szybki podgląd

  MACGYVER LATARKA PODRĘCZNA 2 W 1 Z MAGNESEM I KLIPSEM 102256

  30,00 zł
  Latarka podręczna 2 w 1  to praktyczna, kieszonkowa lampka, której rozmiar podobny jest do długopisu. Główną funkcją jest latarka, która świeci z mocą 120 lumenów aż do 10 godzin. Za pomocą przycisku możesz zmienić źródło światła na boczne, które świeci na długości latarki. Dzięki temu lampka może być używana w garażu, podczas wieczornych spotkań lub na kempingu. Latarka posiada magnes na spodzie, dzięki czemu można przyczepić ją w konkretnym miejscu i oświetlać pomieszczenie bez konieczności używania rąk. Dodatkowy klips na pasek lub kieszeń sprawia, że można przymocować ją także do ubrania lub plecaka i podczas wędrówki możesz oświetlać swoją drogę, nie trzymając latarki w ręce.