Akcesoria do ćwiczeń

Akcesoria do ćwiczeń

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Aktywne filtry

 • ADIDAS SKAKANKA 3 M Z LINKĄ STALOWĄ ADRP-11016
  Szybki podgląd
  • Nowy

  ADIDAS SKAKANKA 3 M Z LINKĄ STALOWĄ ADRP-11016

  89,00 zł
  Linka skakanki powleczona stalą dla zapewnienia maksymalnej prędkości, dzięki czemu jest odpowiednia zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Tego typu skakanki są często wykorzystywane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymogi niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności. W pełni regulowana skakanka o długości całkowitej 300cm Stalowa linka pozwalająca na osiąganie maksymalnych prędkości Komfortowe, teksturowane uchwyty Kolor: transparentny/srebrny Materiał: tworzywo sztuczne/stal
 • ADIDAS SKAKANKA 3 MM ADRP-11011
  Szybki podgląd
  • Nowy

  ADIDAS SKAKANKA 3 MM ADRP-11011

  120,00 zł
  Skakanie na skakance kojarzy się przede wszystkim z beztroską dziecięcą zabawą, jednak jest ono także wartościowym ćwiczeniem. Wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością. Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała.Regulowana skakanka marki adidas została wyposażona w prosty mechanizm regulacji, który pozwala dostosować długość linki do wzrostu użytkownika. Rozciąga się maksymalnie na 300 cm, dzięki czemu nawet wysokie osoby będą mogły komfortowo trenować.
  Produkt na zamówienie! Czas oczekiwania 14 dni.
 • ADIDAS SKAKANKA FITNESS 3 M ADRP-11017
  Szybki podgląd
  • Nowy

  ADIDAS SKAKANKA FITNESS 3 M ADRP-11017

  33,00 zł
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną sprawność organizmu. W dzisiejszych czasach tradycyjne skórzane linki skakanek zostały zastąpione nowoczesnymi, stalowymi. Długość skakanki Fitness marki adidas wynosi 300 cm. Wyposażona została w smukłe uchwyty, które wpływają na komfort użytkowania.
  Produkt na zamówienie! Czas oczekiwania 14 dni.
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA BK 135
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA BK 135

  20,00 zł
  Skakanka BK 135 firmy Body Sculpture jest sprzętem doskonałym do wykonania rozgrzewki przed innymi ćwiczeniami lub przeprowadzenia wartościowego treningu samego w sobie. Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością.Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała. Dzięki temu nie musisz korzystać z kilku urządzeń, żeby wzmocnić różne grupy mięśniowe. Wystarczy, że użyjesz skakanki. Z jej pomocą wzmocnisz mięśnie przede wszystkim nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc na skakance nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swojego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu. Regularne ćwiczenia wpłyną nie tylko na Twoja kondycję fizyczną, ale także polepszą samopoczucie. Kolejną zaletą skakanki jest to, że skakać można zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki temu trenować można przez cały rok, bez względu na pogodę.Dane techniczne: Długość: 275 cm Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA CZARNA BK 108
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA CZARNA BK 108

  22,00 zł
  Trening na skakance Body Sculpture BK 108 to doskonały sposób na wzmocnienie i umięśnienie nóg oraz spalenie zbędnych kalorii i poprawę kondycji.Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością. Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała.Dzięki temu nie musisz korzystać z kilku urządzeń, żeby wzmocnić różne grupy mięśniowe. Wystarczy, że użyjesz skakanki. Z jej pomocą wzmocnisz mięśnie przede wszystkim nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc na skakance nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swojego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu.
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA SPEED Z LINKĄ STALOWĄ BK 138
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA SPEED Z LINKĄ STALOWĄ BK 138

  40,00 zł
  kakanka Speed z linką stalową BK 138 firmy Body Sculpture jest sprzętem doskonałym do treningu szybkościowego, wytrzymałościowego lub wykonania rozgrzewki przed innymi ćwiczeniami. Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością. Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała.
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA SPEED Z OBCIĄŻNIKAMI 2 X 100G BK 256
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA SPEED Z OBCIĄŻNIKAMI 2 X 100G BK 256

  54,00 zł
  Trening na skakance z obciążnikami 2 x 100 g BK 256 marki Body Sculpture to doskonały sposób na wzmocnienie i umięśnienie nóg oraz spalenie zbędnych kalorii i poprawę kondycji.Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością. Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała.
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA Z DREWNIANYMI UCHWYTAMI BK 203
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA Z DREWNIANYMI UCHWYTAMI BK 203

  29,00 zł
  Skakanka z drewnianymi uchwytami BK 203 firmy Body Sculpture jest sprzętem doskonałym do wykonania rozgrzewki przed innymi ćwiczeniami lub przeprowadzenia wartościowego treningu samego w sobie. Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością.
 • BODY SCULPTURE SKAKANKA Z REGULOWANĄ LINKĄ BK 725
  Szybki podgląd
  • Nowy

  BODY SCULPTURE SKAKANKA Z REGULOWANĄ LINKĄ BK 725

  35,00 zł
  Skakanka z regulowaną linką BK 725 firmy Body Sculpture jest sprzętem doskonałym do wykonania rozgrzewki przed innymi ćwiczeniami lub przeprowadzenia wartościowego treningu samego w sobie. Mimo, że kojarzy się głównie z dziecięcą zabawą na podwórku, skakanie na skakance wpływa na poprawę koordynacji, pomaga utrzymywać równowagę, oraz pracować nad zręcznością.Jest to jedyny sprzęt, który za niską cenę pozwala na wykonanie kompletnego treningu fitness, ponieważ angażuje większość mięśni ciała. Z pomocą skakanki wzmocnisz mięśnie przede wszystkim nóg, ramion, pośladków i brzucha. Skacząc na skakance nie tylko spalisz kalorie, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i poprawisz wygląd sylwetki, ale także wpłyniesz pozytywnie na wydolność swojego organizmu, ponieważ układ krążenia otrzyma więcej tlenu. Regularne ćwiczenia wpłyną nie tylko na Twoja kondycję fizyczną, ale także polepszą samopoczucie. Kolejną zaletą skakanki jest to, że skakać można zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu.Uchwyty skakanki BB 725 zostały pokryte miękką pianką, dzięki czemu wygodnie trzyma się je podczas ćwiczeń.Dane techniczne: Długość: regulowana do 275 cm Średnica liny: 7 mm Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata  
 • GAIAM SKAKANKA 62219
  Szybki podgląd
  • Nowy

  GAIAM SKAKANKA 62219

  65,00 zł
  Regulowana skakanka o długości 3 m pokryta została winylem jest idealnym dodatkiem do ćwiczeń fitnes. Elastyczna, nie zaginająca się konstrukcja i wyprofilowane piankowe uchwyty zapewniają bezproblemowy trening z wygodnym i bezpiecznym uchwytem. Skakanka jest również regulowana, dzięki czemu można ją dostosować do swojego wzrostu i rutyny treningowej. Idealny produkt do treningu cardio.
 • Reebok Skakanka
  Szybki podgląd

  Reebok Skakanka

  18,00 zł
 • REEBOK SKAKANKA 3M RARP-11081BL
  Szybki podgląd
  • Nowy

  REEBOK SKAKANKA 3M RARP-11081BL

  40,00 zł
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną sprawność organizmu. W dzisiejszych czasach tradycyjne skórzane linki skakanek zostały zastąpione nowoczesnymi, stalowymi. Długość skakanki marki Reebok wynosi 300 cm. Wyposażona została w smukłe uchwyty, które wpływają na komfort użytkowania.
 • REEBOK SKAKANKA 3M RARP-11081RD
  Szybki podgląd
  • Nowy

  REEBOK SKAKANKA 3M RARP-11081RD

  40,00 zł
  Skakanie na skakance to ćwiczenie powszechnie stosowane od dziesięcioleci, pozwalające zwiększyć wytrzymałość, szybkość i zwinność. Trening na skakance wpływa na podniesienie tętna, gibkość i ogólną sprawność organizmu. W dzisiejszych czasach tradycyjne skórzane linki skakanek zostały zastąpione nowoczesnymi, stalowymi. Długość skakanki marki Reebok wynosi 300 cm. Wyposażona została w smukłe uchwyty, które wpływają na komfort użytkowania.
 • REEBOK SKAKANKA SZYBKOŚCIOWA PREMIUM RSRP-10083BK
  Szybki podgląd
  • Nowy

  REEBOK SKAKANKA SZYBKOŚCIOWA PREMIUM RSRP-10083BK

  100,00 zł
  Stalowa linka skakanki została powleczona tworzywem zapewniającym odporność na uszkodzenia. Jest odpowiednia zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Wytrzymały materiał sprawia, że skakanka sprawdzi się w przypadku długotrwałego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia.Skakanka została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak, by dostosować ją do wzrostu użytkownika. Wystarczy użyć 3 mm klucza imbusowego, aby przekręcić śrubę na uchwycie. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte antypoślizgowym, teksturowanym materiałem, co znacznie poprawia komfort użytkowania.
 • REEBOK SKAKANKA ZE STALOWĄ LINKĄ RARP-11082
  Szybki podgląd
  • Nowy

  REEBOK SKAKANKA ZE STALOWĄ LINKĄ RARP-11082

  120,00 zł
  Linka skakanki została powleczona stalą dla zapewnienia maksymalnej prędkości, dzięki czemu jest odpowiednia zarówno do pojedynczych, podwójnych i potrójnych obrotów. Ten wytrzymały materiał sprawia, że skakanka sprawdzi się w przypadku długotrwałego użytkowania, pozostając bez oznak zużycia. Tego typu skakanki są często wykorzystywane przez profesjonalistów w konkursach sportowych i zaspokajają wymogi niezbędne do treningów o wzmożonej intensywności.Skakanka została wyposażona w prosty mechanizm regulacji długości tak, by dostosować ją do wzrostu użytkownika. Maksymalna długość skakanki wynosi 300 cm. Uchwyty zostały pokryte teksturowanym materiałem, co znacznie poprawia komfort użytkowania.
 • SK38 SKAKANKA HMS
  Szybki podgląd

  SK38 SKAKANKA HMS

  19,00 zł