Filtruj według

Cena

Cena

 • 699,00 zł - 4 501,00 zł

Marka

Marka

Wyprzedaż

Wyprzedaż

Aktywne filtry

 • BODY SCULPTURE WIOŚLARZ PROGRAMOWANY BR 3140
  Szybki podgląd

  BODY SCULPTURE WIOŚLARZ PROGRAMOWANY BR 3140

  1 399,00 zł
  Wioślarz programowany magnetyczny BR 3140 to najnowszy model wioślarza marki Body Sculpture dostępny w naszej ofercie. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Ergometr angażuje do pracy aż do 95% mięśni. Pracuje m.in. mięśnie brzucha, grzbietu, ramion, nóg, pośladków i klatki piersiowej. Jest idealny dla osób początkujących, które chcą poprawić swoją kondycję i ogólną sprawność, ale też dla zaawansowanych sportowców. Trening na wioślarzu pozwala na szybkie budowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i poprawę sprawności fizycznej, wraz z poprawą pracy układu krążenia i wydolnści oddechowej.
 • PROFORM WIOŚLARZ SPORT RL
  Szybki podgląd
  • -901,44 zł

  PROFORM WIOŚLARZ SPORT RL

  4 500,44 zł -901,44 zł 3 599,00 zł
  Wioślarz z Sport RL marki ProForm to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness w domu. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Posiada 24 poziomy oporu magnetycznego, co zapewnia cichą pracę wioślarza i zróżnicowanie treningu na każdym jego etapie. Wyświetlacz dokładnie pokazuje czas treningu, jak i ilość powtórzeń.
 • REEBOK WIOŚLARZ ZJET
  Szybki podgląd
  • -100,98 zł

  REEBOK WIOŚLARZ ZJET

  3 299,98 zł -100,98 zł 3 199,00 zł
  Nowy wioślarz ZJET marki Reebok to idealny sprzęt do ćwiczeń w domu. Naturalny ruch wioślarski imitowany w trakcie ćwiczeń wpływa na całe ciało pomagając Ci wypracować idealną sylwetkę. Koło zamachowe o wadze 6 kg gwarantuje komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Wioślarz posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, które pomogą Ci w osiągnięciu celu.Sprzęt wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD. Dzięki możliwości bezprzewodowego pomiaru tętna podczas treningu, dostosujesz intensywność ćwiczeń zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.Wioślarz można łatwo składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni.